Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
Slanke BQ4050-gebaseerde 4S 5A Lithium Batterij BMS BAKTH-ITL0040050019-01 voor Draagbare Apparaten
| Type beschermplaat: | 4S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| productoplossing: | BQ4050/BQ40Z50 |
| Compatibele interface: | SMBUS |
Slimme 4S 14.8V Lithium Batterij BMS Module BAKTH-ITL0040050016-01 met SMBUS & NTC
| Type beschermplaat: | 4S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| productoplossing: | BQ4050/BQ40Z50 |
| Compatibele interface: | SMBUS |
3S Lange Lithiumbatterijbeschermingsbord BAKTH-ITL0030100161-01 voor lange batterijpakketten
| Type beschermplaat: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,280 V ± 0,025 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,900 V ± 0,025 V |
3S 5A/2A Li-ion batterijbescherming BAKTH-ITL0030050005-01 voor industriële toepassingen
| Type beschermplaat: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,230 V ± 0,025 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,800 V ± 0,025 V |
Dual-board 3S Li-ion batterijbeschermingsbord BAKTH-ITL0030050167-01 met NTC sensor
| Type beschermplaat: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,230 V ± 0,025 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,700 V ± 0,025 V |
2S 5A Li-ion Batterij Beschermingsbord BAKTH-ITL0020050169-01 Breed Temperatuur Opladen BMS
| Type beschermplaat: | 2S Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,500 V ± 0,025 V |
Hoogwaardige oplaadbare lithium-polymerbatterij 3.7V 5000mAh
| Nominale spanning: | 3,7V |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 5000 mAh |
| Voltage van de lading: | 4,2v |
-40~70℃ Brede Temperatuur 7.2V 20160mAh Li-ion Batterijpakket BAKTH-N18650CR-2S6P-2E voor Arctische Apparatuur
| Type: | Li-ion batterij |
|---|---|
| Model-NR.: | BAKTH-N18650CR-2S6P-2E |
| Configuratie: | 2S6P |
BAKTH-503562P, 3,7 V, 1100 mAh, 4,07Wh
| Spanning: | 3,7V |
|---|---|
| Uitschakelspanning: | 2,8 V |
| Ontladingstemperatuur: | 0°C tot 45°C |
BAKTH-512157P, 3,7 V, 640 mAh, 2,37 Wh
| Spanning: | 3,7V |
|---|---|
| Uitschakelspanning: | 2,8 V |
| Ontladingstemperatuur: | 0°C tot 45°C |
