Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
Draagbare batterijpakket BAKTH-LP-602055-1S-2M voor consumentenelektronica
Productdetails
| Type | Persoonlijke batterijpakket | sollicitatie | Consumentenelektronica |
|---|---|---|---|
| Garantie | 1 jaar | Steekproef | Aanvaardbaar |
| Markeren | batterijpakket op maat voor elektronica,draagbare batterij BAKTH-LP-602055,1S-2M aangepaste batterijpakket |
||
Productomschrijving
Productspecificaties
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | Persoonlijke batterijpakket |
| Toepassing | Consumentenelektronica |
| Garantie | 1 jaar |
| Proefproef | Acceptabel |
Technische specificaties
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale capaciteit | 640 mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Maximale laadspanning | 4.2V |
| Ontlading afgesneden spanning | 2.75V |
| Standaardladingsstroom | 0.2C |
| Maximale laadstroom | 1C |
| Standaardontladingsstroom | 0.2C |
| Maximale ontladingsstroom | 1C |
| Laadmodus | CC/CV |
| Interne weerstand | ≤ 210 |
| Cyclusduur | 300 cycli |
| Laadtemperatuur | 0°C tot 45°C |
| Ontladingstemperatuur | -20 ~ 60°C |
| Bergingstemperatuur | ≤ 1 maand: 45~60°C ≤ 3 maanden: 25~45°C ≤ 12 maanden: -20~25°C |
| Vochtigheidsbereik | 0~85% (niet-condenserend) |
| Afmeting | ongeveer 6,5*21*56 mm |
| Gewicht | ongeveer 15 g |
| Merken | BAKTH / Neutraal / OEM |
| PCB/PCM | - Ja, dat klopt. |
| Verbinding | 1P-connector |
| Type batterij | Li-ion |
| Oplaadbaar | - Ja, dat klopt. |
Aanpassingsdiensten
- Op maat gemaakte batterijspanning, capaciteitsgrootte en behuizing
- Op maat gemaakte aansluiting, kabel, waterdicht
- Op maat gemaakte speciale batterijpakketten voor alle toepassingen
- Op maat gemaakte BMS-oplaad- en ontlaadstroom, balansfunctie met communicatieprotocol
Neem contact met ons op voor op maat gemaakte batterijoplossingen.
Voordelen van het product
- Hoge energiedichtheid- Potentieel voor nog grotere capaciteiten
- Geen langdurige grimering nodig- Eén normale lading is genoeg.
- Lage zelfontlading- Minder dan de helft van die van nikkelbatterijen
- Onderhoudsarme- Geen periodieke ontlading nodig; geen geheugen effect
- Hoge stroomcapaciteit- Speciale cellen kunnen zeer hoge stroom leveren
Veiligheidskenmerken
Onze batterijen hebben strenge veiligheidstests doorstaan, waaronder:
- Druppelschok
- Gevolgen
- Squeeze
- Zwemmen
- Vlammen
- Overbelasting
- Overbelasting
Geen lekken, geen ventilatie, geen demontage, geen scheuringen en geen brand met een stabiele chemische structuur.
Geadviseerde Producten
