Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ li polymer battery cell ] bij elkaar passen 75 producten.
1S 2S 3S 4S 3A 20A 30A Li-ion Lithium Battery 18650 Charger PCB BMS Protection Board for Drill Motor Lipo Cell Module
| Type: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Compatibele interface: | SMBUS |
| Batterijtype: | Li-ionen |
4S 14.8V 10A SMB Intelligent Li-ion BMS Protection Board voor Smart Device Power Tool
| Type: | 4-serie SMB intelligente batterijbeschermingskaart |
|---|---|
| Compatibele interface: | SMBUS |
| Batterijtype: | Li-ionen |
7S 24V BAKTH-010S020A-0135-01 Li-ion BMS Protection Board for E-Bike Power Tool
| Type: | 7S lithium batterij beschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V |
High Performance 11S 40V Lithium Battery BMS 15A with Comprehensive Protection
| Type: | 11S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Compatibele interface: | IIC |
BAKTH-0016S030A-0029-01 15S Lithium Battery Overcharge/Overdischarge/Short-Circuit Protection Board for High-Power Devices
| Type: | 15S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 3,900 V ± 0,050 V |
2S 7.4V 20A 18650 Lithium Battery Charger Protection Board BMS Module for Power Tool Portable Device
| Type: | 2S Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Compatibele interface: | SMBUS/IIC |
3S 12V BMS 18650 Lithium Batterij Beschermingsbord voor Snoerloze Handboormachine
| Type: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Compatibele interface: | SMBUS |
Geavanceerde Rechthoek 4S 14.8V 15A Lithium Batterij BMS met Balanceringsfunctie
| Type: | 4S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| Compatibele interface: | SMBUS |
| Batterijtype: | Li-ionen |
Hoge betrouwbaarheid Smart Chip 5-serie SMB Intelligent Lithium Battery Protection Board
| Type: | 5-serie SMB intelligente batterijbeschermingskaart |
|---|---|
| Compatibele interface: | SMBUS |
| Batterijtype: | Li-ionen |
High Power 10S 36V 30A Lithium Battery BMS for E-Scooter Electric Bicycle Solar System
| Type: | 10S lithium batterij beschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V |

