Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 354 producten.
12v 24v Deep Cycle accu 100ah 200ah 240ah Lifepo4 accu
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, golfkarretjes, onderzeeërs, elektrische fietsen/scooters, elektrische voer |
|---|---|
| Gewicht: | 13.5 kg |
| Type: | Li-ionen |
8S 60A Beschermingscircuitbord
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 3.65V ± 0,05 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,50V ± 0,05 V |
4S 15A Slimme Lithium Batterij Beschermingsbord Met SMBUS Communicatie En Instelbare Temperatuurregeling
| Model Number: | BAKTH-0040150008-01 |
|---|---|
| Series Supported: | 4S |
| Continuous Discharge Current (A): | 15A |
Ronde LiFePO4-cel met hoge capaciteit 32700 3.2V 6000mAh voor industriële apparatuur
| Type: | lithium-ionfosfaatbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.2V |
| Nominale capaciteit: | 6000 mAh |
2S 20A Beschermingsbord Slimme BMS
| Compatibele interface: | SMBUS/IIC |
|---|---|
| Detectiespanning voor overbelasting: | 4,100 V ± 0,050 V (instelbaar) |
| Detectiespanning voor overontlading: | 3,100 V ± 0,050 V (instelbaar) |
10S 30A Smart BMS met instelbare temperatuurbescherming voor compatibiliteit met meerdere apparaten
| Modelnummer: | BAKTH-0100400032-01 |
|---|---|
| Serie ondersteund: | 10s |
| Continue ontladingsstroom (a): | 30a |
LFP18650-3M Cylindrische 3.2V 2000mAh LiFePO4 18650 cel voor industriële apparaten
| Type: | LiFePO4 |
|---|---|
| Modelnr.: | BAKTH-LFP18650-3M |
| Nominale spanning: | 3.2V |
Industrieel geschikte 3,2 V 86 Ah LiFePO4 prismatische cel voor zonne-energiesystemen
| Batterijceltype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.2 V |
| Nominale capaciteit: | 86Ah |
10S 30A Beschermingscircuitbord met I2C-interface voor meerdere toepassingen
| Battery Type: | Lithium ion |
|---|---|
| Over charge detection voltage(Cell): | 3.70V±0.05V |
| Over Discharge Detection Voltage(Cell): | 2.30V±0.05V |
10S 30A Beschermingscircuit board met SMBUS-interface voor verschillende apparaten
| Battery Type: | Lithium ion |
|---|---|
| Over charge detection voltage(Cell): | 4.250V±0.025V |
| Over Discharge Detection Voltage(Cell): | 2.500V±0.05V |

