Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 349 producten.
LiFePo4 batterijpakket 12V Deep Cycle batterij 120Ah e Bike Lithium-ion batterijpakket
| Productnaam: | Lithiumbatterij Oplaadbare lithium-ionbatterij 12V 120Ah voor energieopslag |
|---|---|
| Anodemateriaal: | Lithium-ion |
| interne weerstand: | ≤180mΩ |
423450 Lithium Ion Batterij Pack 3.7V 800mAh Voor Elektronisch Apparaat
| Batterijtype: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Lastencycli: | 300 Keer |
| Afmetingen: | ongeveer 5,2*34,8*53,8 mm |
11.1V 8.8Ah 97.7Wh oplaadbare lithiumbatterijpakket Custom lithium-ion batterijpakketten
| Standaardladingsstroom: | 0.5C |
|---|---|
| Accucellen: | 3S4P |
| In rekening te brengen: | - Ja, dat klopt. |
1S1P 3.7V Lithium Ion Battery Pack 1100mAh 103450AR Voor energieopslagoplossingen
| Werktemperatuur: | 0℃ ~45℃ |
|---|---|
| Pakket: | karton/doos |
| certificeringen: | IEC62133 |
Elektronische apparaten Gebruik 423048A2-Pack 3.7v 650mah Real Capacity Lithium Ion Battery Pack
| Batterijgrootte: | 423048A2-Pack 3,7v 650mah |
|---|---|
| Batterijtype: | Solid state, Li-ion batterijpakket |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
1200mAh Lithium Ion Battery Pack 523450A NP60 Voor Camera Marketing
| Ontladingstemperatuur: | 20-45℃ |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM aanvaard |
| Garantie: | 1 jaar |
Oplaadbare Li-Ion-accucel 18650 10S4P 36V 13,4Ah Lithium-Ion-accu voor e-bike/scooter
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 1.5 kg |
Op maat gemaakte 763448A-1S2P-2M 3.7V 2600mAh oplaadbare lithium-ion batterij voor sneeuw / ski laarzen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Langdurige lithium-ionbatterijpakket 3.6V 5800mAh 18650CL voor zware toepassingen
| Capaciteit: | 5800 mAh |
|---|---|
| Max Discharging Current: | 1C |
| Spanning: | 3.6V |
18650 Lithium-ion powerbank oplaadbaar lithium-ion batterijpakket 7,2V 6,2Ah
| Batterijtype: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Lastencycli: | 300 keer meer. |
| Type aansluiting: | Molex 87439-3P |

