Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 342 producten.
Beschermingscircuitbord geschikt voor lithiumbatterijen met SMBUS-interface
| Battery Type: | Lithium ion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 30,75V±0,05V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2.200V±0.05V |
8S 30A Beschermingscircuitkaart Geschikt voor Lithium Batterijen met SMBUS Interface
| Battery Type: | Lithium ion |
|---|---|
| Over charge detection voltage(Cell): | 3.750V±0.05V |
| Over Discharge Detection Voltage(Cell): | 2.300V±0.05V |
4S 6A Beschermingscircuitbord met SMBUS-interface geschikt voor lithiumbatterijen
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V |
| Over Discharge Detection Voltage(Cell): | 2.400V±0.025V |
8S 15A Beschermingscircuit board geschikt voor lithiumbatterijen met SMBUS-interface
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 30,75V±0,05V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2.200V±0.05V |
6S 6A Beschermingscircuit board geschikt voor lithiumbatterijen met SMBUS-interface
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 30,75V±0,05V |
| Over Discharge Detection Voltage(Cell): | 2.200V±0.05V |
10S 20A Beschermingscircuitbord Geschikt voor Lithium Batterijen met SMBUS Interface
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,05V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2.700V ± 0,05V |
7S 15A Beschermingscircuitbord Geschikt voor Lithium Batterijen
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2.500V ± 0,05V |
Oplaadbare 60v Scooter Batterij 20Ah Met Snel Opladen
| Lithium-ionceltype: | Lithium-ion NCM (21700) |
|---|---|
| Nominale spanning: | 61.2V |
| Nominale capaciteit: | 20 Ah |
21S 100A Lithiumbatterijbeschermingsbord Hoogstroom BMS voor E-bike ESS Aanpasbaar
| Modelnummer: | BAKTH-021S100A-0019 |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Ondersteunde serie: | 21S (aanpasbaar van 3S tot 24S) |
2S 20A Lithium Batterij Beschermingsbord Slimme BMS Voor Meerdere Toepassingen
| Modelnummer: | BAKTH-0020200054-01 |
|---|---|
| Ondersteunde serie: | 2s |
| Continu ontladingsstroom (A): | 20a |

