Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 342 producten.
7S 24V BAKTH-010S020A-0135-01 Li-ion BMS Protection Board for E-Bike Power Tool
| Type: | 7S lithium batterij beschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V |
BAKTH-013S060A-0026-01 13S 48V 60A Hoog Vermogen Li-ion BMS Beschermingsbord voor E-bike Industrieel Apparatuur
| Type: | 13S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Compatibele interface: | RS485 |
4S 14.8V 10A SMB Intelligent Li-ion BMS Protection Board voor Smart Device Power Tool
| Type: | 4-serie SMB intelligente batterijbeschermingskaart |
|---|---|
| Compatibele interface: | SMBUS |
| Batterijtype: | Li-ionen |
4S 10A Smart BMS With SMBUS Interface For Lithium Batteries
| Levertijd: | 15 ~ 18 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100000 stuks/maand |
Customized PCB 8S 10A 8-Series SMB Intelligent Battery Protection Board
| Levertijd: | 15 ~ 18 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100000 stuks/maand |
Oplaadbare Lifep04 Lithiumbatterij 3.2v 50ah 150ah 12V Lifep04 100ah Batterij
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Componenten: | 3.2V 50AH |
| Sleutelwoorden: | LiFePo4-batterij |
3.2V 50ah 60ah 80ah 86ah 100ah 150AH Lifepo4 Deep Cycle Batterij Lifepo4 Lithium Batterij 200ah
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| Componenten: | 3.2v 150Ah |
12v 24v Deep Cycle accu 100ah 200ah 240ah Lifepo4 accu
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, golfkarretjes, onderzeeërs, elektrische fietsen/scooters, elektrische voer |
|---|---|
| Gewicht: | 13.5 kg |
| Type: | Li-ionen |
8S 60A Beschermingscircuitbord
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 3.65V ± 0,05 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,50V ± 0,05 V |

