Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 337 producten.
3.7V 350mAh LP-422339-PACK Li-polymer batterij voor slimme draagbare apparaten en IoT-apparaten
| Type: | Li-pol Battery |
|---|---|
| Model NO.: | LP-422339-PACK |
| Nominal Voltage: | 3.7V |
3S 8A 11.1V Lithium Battery Charger Protection Board Module for 3PCS 18650 Li-ion Battery Cell Charging BMS 10.8V 12V 12.6V
| Type: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,230 V ± 0,050 V instelbaar |
6S 22.2V Overlaad/kortsluitingsbescherming Lithiumbatterijbeschermingsbord BMS voor Li-ion Pack
| Type: | 6s Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,025V instelbaar |
1S 3.7V 5A 18650 Li-ion Battery Charging Protection Board Module 2MOS BMS
| Type: | 1S Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Compatibele interface: | I2C |
| Batterijtype: | Li-ionen |
High-Reliability 3S Li-ion Packs Split Port Battery Protection Circuit Board PCB for Small Electronics
| Type: | 3S-beschermingsbord voor lithiumbatterijen |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,050V instelbaar |
Hoogwaardige 8S 29.6V 15A Li-ion Batterij BMS Beschermingsbord voor Elektrisch Gereedschap en E-bike
| Type: | 8S Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Compatibele interface: | IIC |
| Batterijtype: | Li-ionen |
10S 36V 30A Hoogstroom-Li-ion-batterijbeschermingsbord voor elektrische fietsen
| Type: | 10S lithium batterij beschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V ± 0,050V instelbaar |
20S 72V 40A Li-ion Battery BMS Module Battery Charger Protection Board for EV Industrial Equipment
| Type: | 20S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Over lading detectiespanning (cel): | 4.250V±0.050V |
8S 29.6V 60A Li-ion batterij BMS PCB-module met OCP voor industriële apparatuur voor elektrisch gereedschap
| Type: | 8S Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Compatibele interface: | I2C |
| Batterijtype: | Li-ionen |
BAKTH-015S040A-0004-01 14S 52V 40A Li-ion Battery Protection Board for E-bike Industrial Equipment
| Type: | BAKTH-015S040A-0004-01 |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Compatibele interface: | SMBUS |

