Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 349 producten.
Lithium Lipo Batterijen LP-922543-1S-3M30 3.7V 1050mAh Li-ion Polymere Batterijpack
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.75V |
Aangepaste Deep Cycle Batterij 12,8V 120Ah 32700 LiFePO4 Energieopslag Lithium-ion Batterij
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, elektrische fietsen/scooters, elektrische rolstoelen, elektrische energiec |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 14 kg |
| Anodemateriaal: | LFP |
Lipo 3,7 V 560 mAh LP-443440 0.2C Lithium Ion Polymer Battery Pack voor consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 443440 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Digitaal product Lithium Lipo Batterijen LP-523450-1S-3 3.7v 950mAh Li-ion Polymer Batterij Pack
| Batterijgrootte: | LP-523450-1S-3 3.7v 950mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Best Gsp Lipol Battery LP-523450-1S-3 3.7V 950mAh Lithium Ion Polymer Batterijen voor consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 523450P 3,7V 950mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Fabrieksmatige groothandel 12,8V 36Ah LiFePo4 lithium-ijzerfosfaat accupakket voor detector
| Batterijgrootte: | 26500 |
|---|---|
| Toepassing: | Golfkarren, ONDERZEEBOTEN |
| Gewicht: | 4320g |
60V 30Ah LiFePO4 Lithiumbattery Pack Elektrische batterijen voor toeristische voertuigen
| Celtype: | LiFePo |
|---|---|
| Nominale spanning: | 60.8V |
| Nominale capaciteit: | 30AH |
3.7V 800mAh Li-ion polymeer batterijpakket 573442P voor medische toepassingen met beperkte ruimte
| Type: | Batterij Li-Po |
|---|---|
| Model-NR.: | LP-573442-1S1P-3 |
| Nominale spanning: | 3,7V |
Lithium-ion polymeerbatterij BAKTH-565068P-1S-DC Werkend voor medische apparaten
| : | |
|---|---|
| : | |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
Oplaadbare Lipo Batterij 402025 3.7V 155mAh Lithium Polymeer Batterijen voor Consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 402025 3,7V 155mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |

