Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 342 producten.
Solar System IP65 Lithium Ion Phosphate batterijpakket Waterdicht 24V 150Ah LiFePO4 batterij
| Batterijceltype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning: | 25.6v |
| Capaciteit: | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
3.7V 290Mah Lithium Ion Polymer Power Bank Lipo Battery Voor Power Bank
| Type: | Li-polymer |
|---|---|
| grootte: | 4.5*30,5*48,5 (mm) Max. |
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
Beste kwaliteit 3.7v 402025 155 Mah Lithium Ion Polymer Batterijpakketten voor kleine apparaten
| Batterijgrootte: | 402025 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
A-klasse oplaadbare Li Pol batterij LP-402933-1S-3 3.7V 300mAh Lithium Ion Polymer batterijpakketten
| Batterijgrootte: | LP-402933-1S-3 3.7V 300mAh, 402933 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Consumentenelektronica Gebruik Lipo-batterijen 503759P 3.7V 1300Mah Lithium Ion Polymer Oplaadbare Batterij Pack
| Batterijgrootte: | 503759 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Hoge capaciteit lithiumfosfaat batterij BAKTH 39148095FE 35ah voor elektrische fiets
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, BOOTS, elektrische rolstoelen, elektrische stroomsystemen, zonne-energiesy |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 1,1 kg |
| Type: | LFP |
Op maat gemaakt lichtgewicht 12V 18Ah LiFePO4 Lithium Electric Golf Cart Battery Pack
| Batterijceltype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12V |
| Nominale capaciteit: | 18Ah |
Groothandel oplaadbare Li-Po-batterijen LP-803448-1S-2M 3.7V 1500mAh Lithium Ion Polymer Battery
| Batterijgrootte: | LP-803448-1S-2M 3.7V 1500mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Oplaadbare Lithium-accupacks op maat 18490 3.6v 1600mah met lange levensduur
| Toepassing: | Consumentenelektronica, Speelgoed, Consumentenelektronica, Speelgoed |
|---|---|
| Batterijgrootte: | 18490 3,6v 1600mah, 18490 |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
OEM Geaccepteerd 10S 30A Slimme Beschermingskaart Op Maat Gemaakt Geschikt voor Lithium Accupakket
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,25V ± 0,05 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,50V ± 0,05 V |

