Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 342 producten.
Compact 3,7V 600mAh Li-polymer batterijpakket voor Bluetooth-headset & fitness trackers
| Type: | Batterij Li-Po |
|---|---|
| Model-NR.: | LP-502648-1S-3M |
| Nominale spanning: | 3,7V |
Draagbare batterijbank BAKTH Custom Battery Pack 18650 1S2P voor consumentenelektronica
| Type: | Persoonlijke batterijpakket |
|---|---|
| Toepassing: | Consumentenelektronica |
| Garantie: | 1 jaar |
3.6V 2200Mah 2300Mah 2150Mah 18650 Lithium Ion oplaadbare batterij Lithium Ion Power Battery
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
BAK 18650 Li-ionbatterijen B18650CA 3.6V 2250mAh oplaadbare lithiumbatterijen voor huishoudelijke apparaten
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
NCM B18650CA Li-Ion cilindrische oplaadbare batterij 3,6V 2250mAh voor speelgoedauto
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Lithium Lipo Batterijen LP-922543-1S-3M30 3.7V 1050mAh Li-ion Polymere Batterijpack
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.75V |
Aangepaste Deep Cycle Batterij 12,8V 120Ah 32700 LiFePO4 Energieopslag Lithium-ion Batterij
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, elektrische fietsen/scooters, elektrische rolstoelen, elektrische energiec |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 14 kg |
| Anodemateriaal: | LFP |
Lipo 3,7 V 560 mAh LP-443440 0.2C Lithium Ion Polymer Battery Pack voor consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 443440 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Digitaal product Lithium Lipo Batterijen LP-523450-1S-3 3.7v 950mAh Li-ion Polymer Batterij Pack
| Batterijgrootte: | LP-523450-1S-3 3.7v 950mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Best Gsp Lipol Battery LP-523450-1S-3 3.7V 950mAh Lithium Ion Polymer Batterijen voor consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 523450P 3,7V 950mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |

