Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
Verwijderbare 18650 batterij - IEC/UN gecertificeerd, gouden contactvermogen met Panasonic-cellen Fast Swap
| Verpakking Details: | Karton van industrieel papier |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | t/t |
BAKTH-564261-1S1P Thin 3.7V 1650mAh Lithium Polymer Battery voor IoT-apparaten Draagbare elektronica
| Type: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Modelnr.: | BAKTH-564261-1S1P |
| Nominale spanning: | 3.7V |
4S60A Bms Li-ion batterij 5S 6S 7S 60A 100A 150A 200A Voor E-fiets
| Type: | pcba voor slimme elektronica |
|---|---|
| Tipe leverancier: | BMS/PCM voor batterijpakket |
| Dikte van koper: | 1 oz |
Hoogwaardige op maat gemaakte batterijpakket OEM -20°C tot 60°C Variabele batterijcelgordels
| Celtype: | Li-ion-accucellen |
|---|---|
| Vorm: | rechthoekig |
| Nominale spanning: | 7.4V |
Draagbare batterijbank BAKTH Custom Battery Pack 18650 1S2P voor consumentenelektronica
| Type: | Persoonlijke batterijpakket |
|---|---|
| Toepassing: | Consumentenelektronica |
| Garantie: | 1 jaar |
3.6V 2200Mah 2300Mah 2150Mah 18650 Lithium Ion oplaadbare batterij Lithium Ion Power Battery
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
BAK 18650 Li-ionbatterijen B18650CA 3.6V 2250mAh oplaadbare lithiumbatterijen voor huishoudelijke apparaten
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
NCM B18650CA Li-Ion cilindrische oplaadbare batterij 3,6V 2250mAh voor speelgoedauto
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Lithium Lipo Batterijen LP-922543-1S-3M30 3.7V 1050mAh Li-ion Polymere Batterijpack
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.75V |
Aangepaste Deep Cycle Batterij 12,8V 120Ah 32700 LiFePO4 Energieopslag Lithium-ion Batterij
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, elektrische fietsen/scooters, elektrische rolstoelen, elektrische energiec |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 14 kg |
| Anodemateriaal: | LFP |

