Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
3.7V 1600mah 18500 1S-2 oplaadbare cilindrische lithium-ion batterij
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| grootte: | ongeveer 19*53 (mm) |
Op maat gemaakte capaciteit DIY batterijpakket 18650 3.7V 7.4V 11.1V 12V 24V 36V 48V Lithiumbatterijpakket Leeuwbatterij
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 600 g |
18650 Li-ion oplaadbare 36V 13Ah 10S5P Li-ion batterij voor elektrische fiets 36 Volt Lithiumbatterij Pack
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 50 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 2000 Cycli |
2021 Hot Sell oplaadbare Li-ion batterij 18650 Cell 36V 10Ah batterijpakket voor golfkarren/e-bike
| Toepassing: | Golfkarretjes |
|---|---|
| Batterijgrootte: | 418.6*90*98.7mm |
| Gewicht: | 4.5kgs |
Led Flash Light IOT Lithiumbatterijpakket BAKTH-103450AR2-1S-3M 3.7V 1800mAh Echte capaciteit Li-ionbatterijen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 1 |
|---|---|
| Batterijtype: | Solid state, BAKTH-103450AR2-1S-3M Li-ion batterij |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Kamperen Wandelen Led zaklamp Gebruik BAKTH-18650-2S-C 7.2v 2600mAh Oplaadbare Li-ion Lithium Batterij Pack
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Long-lasting Performance 3S1P 18650 Lithium Battery Pack 10.8V 3000mAh
| De laadverhouding: | 0,5 ° C |
|---|---|
| Ontladingstemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Oplaadmethode: | 0.2ccc/cv |
Hoge veiligheid Lithium-ion batterij 48V 100ah Auto Lifepo4 batterij
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 0-5 kWh |
| Afmetingen (L*W*H): | 442*430*175 mm |
Krachtige 14.4V 26.8V 4S8P Lithium 18650 Li-Ion Batterijpakket CC/CV Oplaadmodus en Back-up Batterij
| Discharge cut off voltage: | 12V |
|---|---|
| Max charge voltage: | 16.8V |
| Warranty: | 12 Months |
High-Capacity 3.7V 1400mAh 2P Li-ion Cell 752935 Design Battery Pack for Wearable Devices
| Type: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Model-NR.: | BAKTH-752935-2P-2 |
| Configuratie: | 2P (twee cellen parallel) |

