Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
Elektronisch speelgoed gebruik batterij BAK NCM 18490-2S1P 7.2v 1600mAh oplaadbare Lithium Lon batterij
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Op maat gemaakte Li-ion batterijpakket BAKTH 18650CQ-3P-3 7650mAh voor elektronica
| Celtype: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Toepassing: | Consumentenelektronica |
| Artikel nr.: | 18650 |
Custom Small Premium 3.7V 1100mAh 523450AR Li-ion batterijpakket met PCM
| Type: | Li-Ion Battery |
|---|---|
| Model NO.: | BAKTH-523450AR-1S-3J |
| Nominal Voltage: | 3.7V |
Cylindrische Lipo4 Li-ion batterijpakket 3.2V 6000mAh 32700/32650 Lifepo4 batterijcel met schroef
| Batterijgrootte: | 32700/32650 3.2V 6000mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 1000 cycli |
Oplaadbare Lithium Li Ion 2S2P 2P3S 5S2P 3S3P 10.8V 4800mAh 10s3p 18650 accu
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| grootte: | ongeveer 56*38*70 (mm) |
Hoge stabiliteit PCB-beschermingsbord voor 10S-lithiumbatterijen voor 10S-li-ionbatterijpakketten
| Type: | 10S lithium batterij beschermingsbord |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Compatibele interface: | SMBUS |
Oplaadbare 3,2v 100ah Lithium Ion Battery Cell Deep Cycle Lithium Battery voor zonnestelsel
| Batterijgrootte: | 3.2V 100Ah |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrische gereedschappen, bootjes, elektrische fietsen/scooters, elektrische rolstoelen, ononderbr |
| Gewicht: | 3.15kg |
BAKTH Lithiumbatterijpakket voor industriële doeleinden 7.4V 1.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Dimensie: | 12*70*54 mm |
| Nominale spanning: | 7.4V |
18650CR-1S-CT Cylindrische 3,6 V 3380mAh Lithium-ion batterijcel voor industriële apparaten
| Type: | Li-ionen Navulbare Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.6V |
| Nominale capaciteit: | 3500mah |
4S 14.8V Lithium-ion Battery PCB Circuit Protection Board for Mid-Power Devices
| Type: | 4S lithiumbatterijbeschermingsbord |
|---|---|
| Compatibele interface: | SMBUS |
| Batterijtype: | Li-ionen |

