Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
14500 Oplaadbare Li-ion-batterijen Oplaadbare batterijen 14500 800mah Lithium-ion-batterijen
| Batterijgrootte: | 14500 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrisch gereedschap, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische fietsen/scoote |
| Gewicht: | Ongeveer 50g |
Gepersonaliseerde fabrieksprijs Elektronisch 10.8V 5200mah 18650 Batterijpakket Berging Lithium-ionbatterijen
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed |
| Gewicht: | Ongeveer 300g |
Elektrisch speelgoed Lithiumbatterijen 18650-4S1P-3M 14.4V 2600mAh Li-ionbatterijpakket
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 4 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
BAKTH-824051P-2S2P-2 7.4V 4.1Ah Warm verkoop Oplaadbare Lithium Polymer Batterij Pack Op maat gemaakte Lithium Ion Batterijen
| Batterijgrootte: | 824051 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrisch gereedschap, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische fietsen/scoote |
| Gewicht: | ongeveer 90-100 g |
Hoge kwaliteit vervangende batterij voor NP-120 3.7V 1800mAh Li-ion batterij
| Betalingscondities: | T/T |
|---|---|
| Levering vermogen: | 100 duizend. |
| : |
Hete Verkoop Hoge Kwaliteit Groothandel 18650 4S2P Li-ion Batterijen 14.4v 5200mah Oplaadbare Li-ion Batterij Pack
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische fietsen/scooters, elekt |
| Maximale laadspanning: | 16.8V |
Groothandel 18650 Li-ionbatterijen 14,4v 4300mah Oplaadbare Li-ionbatterijen
| grootte: | ongeveer 149*20*70 (mm) |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 16.8V |
| Lossing Afgesneden Voltage: | 11V |
18650 4S1P 14.8v 2600mAh 100% Hoge kwaliteit Op maat gemaakte 18650 Li-ion batterij voor robot vacuüm
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, BOOTS, golfkarretjes, elektrische fietsen/scooters |
|---|---|
| grootte: | 75*38*38 mm |
| Maximale laadspanning: | 16.8V |
BAKTH-654460P-1S-3J 3.7V 2000mAh Lithium Polymer Battery Pack Oplaadbare accu voor elektronische apparaten
| Batterijgrootte: | 654460 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica |
| Gewicht: | ongeveer 25g |
Hete Verkoop Aangepaste Oplaadbare BAKTH-564261-1S1P 3.7V 1650mah Lithium Pol Batterij Pack
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, golfkarren |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 20g |
| Batterijtype: | Li-pol |

