Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 343 producten.
Kamperen Wandelen Led zaklamp Gebruik BAKTH-18650-2S-C 7.2v 2600mAh Oplaadbare Li-ion Lithium Batterij Pack
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Long-lasting Performance 3S1P 18650 Lithium Battery Pack 10.8V 3000mAh
| De laadverhouding: | 0,5 ° C |
|---|---|
| Ontladingstemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Oplaadmethode: | 0.2ccc/cv |
Hoge veiligheid Lithium-ion batterij 48V 100ah Auto Lifepo4 batterij
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Afstand van het uitgangsvermogen: | 0-5 kWh |
| Afmetingen (L*W*H): | 442*430*175 mm |
Krachtige 14.4V 26.8V 4S8P Lithium 18650 Li-Ion Batterijpakket CC/CV Oplaadmodus en Back-up Batterij
| Discharge cut off voltage: | 12V |
|---|---|
| Max charge voltage: | 16.8V |
| Warranty: | 12 Months |
Hoge capaciteit 3,7V 1400mAh 2P Li-ion Cell 752935 Design Battery Pack voor draagbare apparaten
| Type: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Model-NR.: | BAKTH-752935-2P-2 |
| Configuratie: | 2P (twee cellen parallel) |
Kwaliteitkeuze Draagbare batterij 3,7V 1000mAh 950mAh Oplaadbare lithium-ion batterij
| Type: | Li-pol |
|---|---|
| grootte: | ongeveer 5,6*37,5*50 (mm) |
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
Gebruik van boot/rolstoelen/karren LiFePO4 32700-4S2P 12,8V 12Ah 12v lithium accupakket
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 8 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat, LiFePO4 batterijpakket |
| Levenscyclus: | 2000 cycli 2000 cycli |
12.8V-13.6V 200Ah Lifepo4 Batterijpakket Oplaadbaar Draagbaar Voor Industriële Markten
| Batterijtype: | LiFePO4-batterijpakket |
|---|---|
| Levenscyclus: | 2000+ keer |
| Spanning: | 12.8V |
Verzekerheid van de stroom 18650-2S2P Li-ion batterij Pack standaard Oplaadbare 18650 batterij
| Verpakking Details: | Industriële papieren doos |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | t/t |
Fabrieks goedkope 26650 Lifepo4 batterijpakket 25,6V 12ah oplaadbaar batterijpakket voor zonne-straatverlichting
| Batterijgrootte: | 26650 batterijpakket |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica |
| Gewicht: | 2.9kg |

