Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
25.2V Elektrische Skateboard Accupack 6S2P 21.6V 5.2Ah E-bike Accupack 18650 Li-Ion Accupack
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | 115*73*39 mm |
| Maximale laadspanning: | 25.2V |
Smartphones Compatibiliteit Lithium Batterij Pack met Standaard Opladen 3A en Snelle Oplaadsnelheid
| Verenigbaarheid: | Smartphones, Tabletten, Camera's, ModelToys |
|---|---|
| Type: | Pak van de lithium het ionenbatterij |
| Het standaard Laden: | 3A |
Oplaadbare lithiumbatterij voor langdurige prestaties in elektronica
| Type: | Pak van de lithium het ionenbatterij |
|---|---|
| Batterijspecificatie: | 18650/3S1P/10.8V/3350mAh |
| Batterijgrootte: | 18.5*57*68 mm |
Oplaadbare Lithium-ion 18650 72V 10.4Ah Accupakket Batterijsysteem Pakket voor Elektrische Scooter Motorfiets
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Elektrisch gereedschap, Huishoudelijke apparaten, BOTEN, Golfkarren, elektrische voertuigen, Elektri |
| Gewicht: | 4 kg |
OEM Li-ion Accupakket 25.2V 3500mAh 7S1P 18650 Accupakketten
| Maximale ontlaadstroom: | 3A |
|---|---|
| Capaciteit: | 3500 mAh |
| Vochtigheidsbereik: | 0~85% (niet-condenserend) |
3.7V 20Ah Lithium-ion batterijen met hoge capaciteit, op maat gemaakt, slimme Li-ion accupack
| Batterijtype: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Lastencycli: | 300 keer meer. |
| Afmetingen: | ongeveer 22*70*152 mm |
103450A Draagbaar Li-Ion Batterijpakket 3.7V 1800mAh Oplaadbaar Batterijpakket
| Batterijtype: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Lastencycli: | 300 Keer |
| Type aansluiting: | Molex5264-2P |
18650 LED Licht Lithium-Ion Batterij Bank 1S2P 3.6V 6100mAh Met Bescherming PCM/PCB
| Toepassing: | Elektrische gereedschappen, mijnwerker lichten, LED-licht |
|---|---|
| Dimensie: | 69x 38x 20mm |
| Diensten: | OEM en ODM |
Lange cycli Hoog vermogen Lithium-ion batterij 12V 100Ah Ingebouwde PCM-bescherming
| Model nr.: | BAKTH-32700FE-4S17P |
|---|---|
| Anodemateriaal: | Lithium-ion |
| Normale spanning: | 12.8V |

