Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
Lithium Battery Pack N18650CR-35E 25.2V 3500mAh 7S1P 18650 Battery Packs
| Max Discharging Current: | 3a |
|---|---|
| Capaciteit: | 3500mah |
| Vochtigheidsbereik: | 0~85% (niet-condenserend) |
13S 55A Beschermingscircuitbord voor lithium-ionbatterijpakket
| Batterijtype: | Lithiumion |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,25V ± 0,05 V |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,50V ± 0,05 V |
Aangepaste OEM 600mah 60025P600A 502648P Lithium-polymeerbatterijpakket Powerbank Li-ion polymeer
| Batterijgrootte: | BAKTH-502648P-1S-3 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Aanpasbare hoogwaardige lithium-ionbatterijen 18650 10S4P 24V 36V 48V 10Ah lithiumbatterijpakket voor e-bike
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 40 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
3S 10A Lithium-ion batterij beschermingscircuit met SMBUS-interface
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Overlading detectie spanning ((Cell): | 4.250V±0.025V |
| Overspanning voor ontladingsdetectie (cel): | 2.500V±0.100V |
18650 Cellen Lithium Batterij Pack 14S14P 50.4V 35Ah Met BMS voor Efoil Elektrische Hydrofoil Surfboard Paddleboard Jetsurf
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 10.8kg |
BAKTH-18650CP-2S1P-4 7.2V 3350mAh 18650 Li-ion batterij voor draagbare elektronica
| Type: | Oplaadbare lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Modelnr.: | BAKTH-18650CP-2S1P-4 |
| Nominale spanning: | 7.2V |
Industriële 1600mAh Lithium-ion batterij powerpack Lithium-ion cel pack
| Type: | Oplaadbare batterij |
|---|---|
| Artikel nr.: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Capaciteit: | 1600 mAh |
Gepersonaliseerd Lithium Power Pack 7.2V 2500mah Oplaadbare Li-Ion Batterij Pack
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ionen |
| Batterijgrootte: | 18650 |
12V 18Ah LiFePO4 Lithium Ion Batterij Oplaadbaar voor zonne-energie
| grootte: | 177 x 167 x 124 mm (7 x 6,6 x 4,9 inch) |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V |
| IP-classificatie: | IP65 |

