Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
Fabrieksprijs Hoge capaciteit BAKTH-18500-1S-2M 3.6V 1500mAh Lithium Ion oplaadbare batterij
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, consumentenelektronica, elektrische fietsen/scooters |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 50g |
| Type: | Li-ionen |
Fabriek Groothandel Hoogwaardige 7,4v 650mah oplaadbare lithiumbatterij
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, consumentenelektronica, elektrische fietsen/scooters |
|---|---|
| Gewicht: | 11 g, ongeveer 70 g. |
| Maximale laadspanning: | 8.4V |
3.7V 1800mAh 103450AR2 Lithium-ion batterij voor elektronica
| Verpakking Details: | 1 Stuk/Individueel; 176 stuks/Karton |
|---|---|
| Levertijd: | 25-45 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Verscheidene toepassingen 103450AR2-1S-3M 3.7V 1800mAh oplaadbare platte lithiumbatterijen voor vissersapparatuur
| Batterijgrootte: | 103450AR2-1S-3M 3.7V 1800mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Oem 21.6V 5.2Ah Lithium Ion 6S2P 10S2P 36V 4.4Ah accu
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | 115*73*39 mm |
| Maximale laadspanning: | 25.2V |
High Capacity 18650-7S4P-2 25.2V 10.4Ah Rechargeable Lithium Battery Pack for Electric Scooter Bike
| Type: | Li-ionen Navulbare Batterij |
|---|---|
| Nominale spanning: | 25.2V |
| Nominale capaciteit: | 10.4AH |
Fabrieksprijs Smart Charger Power 103450 Li-ion Prismatische accu 3.7v 1800mah
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
|---|---|
| Gewicht: | 50g, ongeveer 50g. |
| Type: | Li-ionen |
Sneeuw-/Skischoenen Gebruik Li-ion Batterij BAKTH-523450A-1S2P-2M 3.7v 2200mah Oplaadbare Li Pol Batterijen
| Batterijgrootte: | 523450A-1S2P-2M 3.7v 2200mah |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
BAKTH oplaadbare batterij 654460P-1S-3J 3.7V 2000mAh Lithium-polymerbatterij voor elektronische apparatuur
| Batterijgrootte: | 654460 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica |
| Gewicht: | ongeveer 25g |
OEM Factory Supply 6548135 Batterij 3.7 Volt Lithium Pol Batterij 10Ah Oplaadbare Batterij Pack
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, consumentenelektronica, golfkarren |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 100g |
| Batterijtype: | Li-pol |

