Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
3.7V 800mAh LP-573442-1S1P-3 Oplaadbare Lithium Polymer Batterijen Pack voor LED-lampen Lithium Ion Batterijen
| Batterijgrootte: | 573442 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, Elektrisch gereedschap, Consumentenelektronica, ONDERZEEBOTEN, Elektrische fietsen/scoote |
| Gewicht: | ongeveer 10g |
Consumentenelektronica Lipo-batterijen 3.7V 300mAh 402933 Lithium Polymer Battery Pack
| Batterijgrootte: | 402933 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Oplaadbare batterij Lipo 3.7v Kleine lithium-polymerbatterij 560mAh
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | ongeveer 4,7*34,5*41 ((mm) |
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
9.6V 2600mAh Li-ion vervangende batterij Compatibel met robot stofzuigers
| Toepassing: | Speelgoed, huishoudelijke apparaten, stofzuiger |
|---|---|
| Gewicht: | 300g, ongeveer 300g |
| Type: | Li-ion batterijen |
OEM Fabrieksvoorziening LP-521423-1S-2 Batterij 3.7Volt Lithium Pol Batterij 140mAh Oplaadbare Lithium Ion Batterijen
| Toepassing: | Speelgoed, Machtshulpmiddelen, Huistoestellen, de Elektronika Van de consument, elektrische voertuig |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 10g |
| Type: | Li-pol |
Groothandel 383560 4S1P Li-pol-batterijen 14,8v 800mah Oplaadbare Li-ion Lithium Polymer-batterij voor elektrisch speelgoed
| Batterijgrootte: | 383560 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, golfkarretj |
| Gewicht: | ongeveer 80g |
Fabrieksbatterij BAKTH-753450P2-1S-3J 1610mah 3.7v Oplaadbare Li-pol Lithium Ion Batterijen
| Toepassing: | Speelgoed |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 25g |
| Type: | Li-pol |
Batterijen voor elektrisch gereedschap BAKTH-523450PV-1S1P 3.7V 950mAh Lithium Polymer Battery Pack
| Batterijgrootte: | 523450 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli, >300 cycli |
Oplaadbare LiFePO4 Lithium-ion Zonne-accubank 100Ah voor Zonne-opslagsysteem
| Lithiumceltype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12.8V |
| Nominale capaciteit: | 100Ah |
OEM 18650 7.2V 6.2ah Li-ion oplaadbare 18650 Lithiumbatterij voor zaklamp
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | 75*21*68 mm |
| Maximale laadspanning: | 8.4V |

