Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 349 producten.
3.6V 18650 2600mah batterij voor industriële en commerciële verlichtingsoplossingen
| draadschakelaar: | Op maat |
|---|---|
| Model: | BAKTH-18650-1S-2 |
| Nominale spanning: | 3.6V |
Consumer Electronics Gebruik Li-Pol-batterij 753450P-1S-3J 3.7v 1350mah Oplaadbare Li-Po Lithium Ion-batterijen Pack
| Batterijgrootte: | 753450P-1S-3J 3.7v 1350mah, 753450 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Oplaadbare lithiumbatterij 24V 36V 48V 18650 Li-ionbatterij ((25.2V 7.8Ah 10S3P 197Wh)
| Toepassing: | andere |
|---|---|
| grootte: | 140x62x72mm of op maat |
| Gewicht: | 1.2 kg |
Oplaadbare lithiumbatterij 3.6v 6400mah Lithium Ion 18650 Batterijpakket
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 100 g |
14.4V 2600mAh Lithium-ion vervangende batterijen compatibel met robot stofzuigers
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 4 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Oplaadbare Li-ion batterij 14.4V 2.9Ah accu Lithium op maat
| Batterijgrootte: | 18650, ongeveer 68*38*38 (mm) |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, golfkarren |
| Gewicht: | 250g, 250g |
Hot Sale Goedkoop Oplaadbare opslag 3.7V 1200Mah 063450AR3 Li-ion Lipo-ion Lithium Ion Polymer Batterijen Verkoop
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, bootjes, go |
|---|---|
| Maximale afsluitingsontladingsspanning: | 5V |
| Maximale laadspanning: | 8.4V |
Grote capaciteit 10Ah 12V 18650 Li-batterijpakket INR ICR 120wh Lithiumbatterie voor elektrische gereedschappen
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, bootjes, go |
| Gewicht: | 600 g |
Aangepaste 3.7V 7.4V 11.1V 12V 24V 36V 48V Lithium Accupack Lion Accu DIY 18650 Lion Accu Oplaadbaar
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 600 g |
14.8V 2800mah BAKTH-1528 Lithium Ion oplaadbare batterij Pakket Geschikt voor Veegstofzuiger Robot Elektrische fietsen
| Toepassing: | andere |
|---|---|
| Capaciteit: | 2800mah |
| Garantie: | 12 maanden, 3 maanden tot 1 jaar |

