Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
Originele BAK N21700CG 5000mAh 2C oplaadbare Li-ion batterijcel 21700CG 3.6V 21700 Lithium ijzeren batterijen voor zaklamp
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| Standaardladingsstroom: | 0.2c |
Op maat gemaakte Lifepo4 Battery Pack 60V 100Ah AGV Lithiumbatterij OEM ODM Met BMS
| Celtype: | LifePo4 |
|---|---|
| Nominale spanning: | 60.8V |
| Nominale capaciteit: | 100ah |
BAKTH-18500-1S-2M 3,6V 1500mAh Li-ion Batterijcel 18500 Oplaadbaar voor Zaklamp
| Type: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Modelnr.: | BAKTH-18500-1S-2M |
| Nominale spanning: | 3.6V |
Vierkante Li Polymer Battery Pack 3.7V 300mah Aanpasbaar voor elektronica
| Producten: | oplaadbare lithiumbatterie |
|---|---|
| Verpakking Details: | 400PCS/CTN |
| Levertijd: | 3 tot 4 weken als de cel op voorraad is |
553048P-1S-2 3.7V 750mAh accu Lipo Li Ion Polymer accu
| Batterijtype: | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Spanning: | 3.7V |
| Normale capaciteit: | 750mAh |
36V Charge Limited Voltage Lithium Iron Phosphate Battery Pack for Dependable Power Solution
| Batterijceltype: | LifePo4 |
|---|---|
| Beperkte belastingspanning: | 36V |
| Type: | LiFePO4 Batterijtechnologie |
4S6P 14.8V 6A Li-ion Batterij Beschermingsbord voor LED Systeem Beveiligingsapparaat
| Batterijtype: | Li-ionen |
|---|---|
| Over lading detectiespanning (cel): | 4,350 V ± 0,025 V instelbaar |
| Over ontladingsdetectiespanning (cel): | 2,400 V ± 0,080 V instelbaar |
24V 36V 48V oplaadbare Lifepo4 batterijpakket Lithiumbatterijpakket voor e-fiets
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 2.2 kg |
155mAh 300mAh Li-polymeer batterijpakket 3,7V 560mAh 600mAh 502648P
| Batterijgrootte: | 502648P 3.7V 600mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli, 300 keer |
N18650CR-35E 3.6V oplaadbare Li-ionbatterij 3500mAh Voor draagbare energieopslag
| Batterijgrootte: | 18650 3.6V 3500mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |

