Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
3.7V 2000mAh 7.4Wh 654460P Lithium Ion Polyme Battery Pack for Portable Devices
| Type: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Model-NR.: | BAKTH-654460P-1S-3J |
| Nominale spanning: | 3,7V |
3.7V 2500mAh Li Poly oplaadbare accu Li Ion Polymer accu
| Batterijtype: | lithium-polymerbatterij |
|---|---|
| Lastencycli: | 300 Keer |
| Afmetingen: | ongeveer 6,5*51*71 mm |
3.7V 2400mAh Flat Rechargeable Lithium Polymer Battery For Portable Devices
| Spanning: | 3.7V |
|---|---|
| Max Discharging Current: | 2a |
| Type: | Li-pol batterij |
60V 100Ah LiFePo4 batterijpakket
| Batterijtype: | LifePo4 -batterij |
|---|---|
| Cycle Life: | 3000+ keer |
| Spanning: | 60V |
2054HH 18650-4S2P Op maat gemaakte batterijpakketten - Slimme, veilige Li-ion-energie met een hoge dichtheid voor veeleisende toepassingen
| Verpakking Details: | Karton van industrieel papier |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen voor kleine bestellingen |
| Betalingscondities: | t/t |
Gepersonaliseerde Lithium Ion Polymer Battery Pack 502648P 3.7V 600mAh 2.22Wh Voor elektronische producten
| Batterijgrootte: | 502648P 3.7V 600mAh |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli, 300 keer |
2S 7.4V 8.4V Li-ion BMS Lithium Battery Protection Board PCB for DIY 18650 Battery Pack
| Type: | 2S Lithium Battery Protection Board |
|---|---|
| Compatibele interface: | I2C |
| Batterijtype: | Li-ionen |
18650CA 18500 Li-ion batterij 2250mah 3.6v Op maat
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| grootte: | 65.0*18,4 (mm) Max. |
Oorspronkelijke BAK N21700CG 5000mAh 2C oplaadbare Li-ion batterijcel Hoge capaciteit 3.6V 21700 Lithium ijzeren batterijen voor zaklamp
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| Standaardladingsstroom: | 0.2c |

