Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
14.4V 2600mAh vervangende Shark RVBAT850 batterij voor stofzuiger
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, bootjes, go |
|---|---|
| Gewicht: | ongeveer 220 g, ongeveer 210 g |
| Capaciteit: | 2600Mah |
Digitale apparaten gebruiken Lithium Polymer Battery 303562P-1S-3J 3.7V 650mAh Li-pol Lithium Ion Batterijen
| Batterijgrootte: | 303562P-1S-3J |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
3.7V 1500mAh LiPo Accupack met PCM LP-803448-1S-2M
| Verpakking Details: | 1 Stuk/Individueel; 240 stuks/Karton |
|---|---|
| Levertijd: | 25-45 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, MoneyGram |
25.6V 200Ah LiFePO4 accu 5120Wh Home energieopslag
| Packaging Details: | 1pc/individual |
|---|---|
| Levertijd: | 45 ~ 60 DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, MoneyGram |
3.6V 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij
| Capaciteit: | 2200mah |
|---|---|
| Interne impedantie: | ≤280mΩ |
| Max. ontladingsstroom: | 1.8A |
64V/72V 100Ah Lithium Iron Phosphate Power Battery voor drie- en vierwielige voertuigen
| Toepassing: | Elektrische Fietsen/Autopedden |
|---|---|
| Gewicht: | 65 kg |
| Anodemateriaal: | LCO |
Oplaadbaar Custom 18650 Accupack 7.2V 2200mAh Hoge Prestaties
| Batterijtype: | Lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Lastencycli: | 300 Keer |
| Afmetingen: | ongeveer 19,5*37,5*71 mm |
12.8V Li-ion oplaadbare batterij 4S20P 120Ah energieopslagbatterij voor scooters
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Batterijtype: | Li-ion batterijpakket |
| Normale spanning: | 12.8V |
Eco-vriendelijk aangepast batterijpakket BAKTH 18650CP 13S3P 48V 10Ah voor E-bike
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 39 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 2000 cycli, ongeveer 800 keer |
Kantoorelektronica Gebruik oplaadbare lipolbatterijcel LP-523450-1S-3 3.7V 950Mah Lithium-polymerbatterij
| Batterijgrootte: | 3.7V 950 Mah |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat, 3.7v lithium-ion batterij |
| Levenscyclus: | 300 cycli |

