Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 332 producten.
Universaal lithium-ion batterijpakket Draagbaar 3.7V 3600mAh Met grote capaciteit
| Normale spanning: | 3.7V |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 3600 mAh |
| Maximale ladingspanning: | 4.2V |
Energieopslag Gebruik LiFePO4-batterij 32700FE-15S5P 48v 30ah LiPO4-lithium-ionbatterij voor E-rickshaw
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 75 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 2000 Cycli |
BAKTH-604374P-3S1P-3 11,1V 2000mAh Fabrieks Groothandel Lithium Polymeer Batterij Pack Oplaadbare Lithium Ion Batterijen Pack
| Batterijgrootte: | 604374 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische voertuigen |
| Gewicht: | ongeveer 70g |
4800mAh 21.8V Lithium-ion batterijpakket Li-ion 18650-6S2P batterij Li-ion oplaadbare batterij
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Lossing Afgesneden Voltage: | 16.5V |
| Maximale laadspanning: | 25.2V |
3.7v 700mAh Lithium Ion Battery Pack BAKTH 16340 1S 3 Oplaadbare Lithium Ion Batterijcellen
| Normale spanning: | 3.7V |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 700A |
| Maximaal laadvolt: | 4.2V |
BAKTH-18650-4S-2 14.4V 2900mAh Fabriek Op maat gemaakte herlaadbare lithium-ion batterij
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, elektrische |
| Gewicht: | Ongeveer 50g |
Hoge capaciteit BAKTH-18650-2P-5J 3.6V 5800mAh Fabrieksprijs Lithium Ion Batterij Pack Oplaadbare Lithium Ion Batterijen Pack
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, elektrische fietsen/scooters, elekt |
| Gewicht: | Ongeveer 100g |
Hoog vermogen 7.2V 2600mAh Li-ion 18650-2S-2J Lithium-ion batterij voor zaklamp gebruik
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 4 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Hoge capaciteit Fabrieksprijs BAKTH-N18650CH-4S1P 14.4V 2600mAh Lithium Ion Battery Pack Oplaadbaar voor draagbaar apparaat
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, consumentenelektronica |
| Gewicht: | ongeveer 200g |
2600mAh Li-Ion batterijcel 18650CP 13S3P 48V oplaadbaar lithium-ion batterijpakket voor E-bike
| Batterijtype: | Navulbaar Li-Ion 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed |
| Haven: | Shenzhen/Hongkong |

