Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 332 producten.
Oplaadbare lithium-ion batterij 3.6V 5800mAh BAKTH-18650CL-2P-5J
| Capaciteit: | 5800 mAh |
|---|---|
| Max Discharging Current: | 1c |
| Spanning: | 3.6V |
Gebruik van zonne-energie voor straatverlichting 18650 10S4P 36v 10Ah batterij Lithium-ionbatterijen Pack voor communicatieapparatuur
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 40 |
|---|---|
| Batterijtype: | Solid state, Li-ion batterijpakket |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Lithium-ionbatterijpakket oplaadbaar 3.6V 18650 batterijpakket 1S2P 6700mAh
| Type: | Oplaadbare lithium-ionbatterijen |
|---|---|
| Verpakking Details: | 75 PCS/CTN |
| Betalingscondities: | T/T |
1S2P 3.6V 5100mAh cilindrische lithium-ionbatterij voor elektronische apparaten
| Batterijtype: | Lithium-ion (Li-ion) cilindrisch |
|---|---|
| Celconfiguratie: | 1S2P |
| Nominale spanning: | 3.6V |
3.6V 15300mAh Custom Lithium Ion Battery Packs Lithium Battery Power Bank
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, elektrische |
|---|---|
| Batterijgrootte: | 18650 |
| Gewicht: | Ongeveer 300g |
Custom 18650 Lithium Ion Battery Pack 10S2P 36V 7Ah Met Plastic Casing
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Model: | 18650 10S2P |
| Nominale spanning: | 36 V |
18650CP 7S2P 25.2V 6.7Ah Lithium-ion batterij voor draagbare apparaten en back-up stroom
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Model: | 18650CP 7S2P |
| Nominale spanning: | 25.2V |
Oplaadbare 10.8v 3000mah Li-ion batterij 18650 Lithium Ion batterijpakket voor consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Persoonlijke oplaadbare lithium-ionbatterij 523450AR 3.7V 2400mAh voor elektrisch apparaat
| Toepassing: | Consumentenelektronica |
|---|---|
| Gewicht: | 48 g |
| Spanning: | 3.7V |
OEM Factory Price BAKTH-16650-PACK 3.7V 1800mAh Lithium Ion Battery Pack Oplaadbare batterij voor elektrische gereedschappen
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, digitale pr |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 50g |
| Type: | Li-ionen |

