Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 332 producten.
18650 Lithium-ion batterijpakketten 11.1V 10.4Ah 10400mAh oplaadbare batterij voor elektrische fiets
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
18650 3S 10.8V 3000mAh oplaadbare lithium-ionbatterij voor elektrische scooter/auto/speelgoed
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, bootjes, go |
| Gewicht: | 150 gram, ongeveer 150 gram. |
18650 Lithium-ion batterijpakketten 11,1V 8800mAh oplaadbare batterij voor elektrische fiets
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
BAKTH-2057DH Lithium Ion Battery Pack Panasonic Cells Afneembaar ontwerp met medische veiligheid
| Packaging Details: | Standard Export Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 10-25 working days |
| Payment Terms: | ,T/T |
Peak Performance BAKTH-2057DH Lithium-ion batterijpakket met medische veiligheid
| Verpakking Details: | Standaardverpakking voor uitvoer |
|---|---|
| Levertijd: | 10-25 werkdagen |
| Betalingscondities: | ,T/T |
Custom 3400mah Drone Lithium Polymer Lithium Ion Batterijen Pack voor meerdere toepassingen
| Batterijgrootte: | 103649 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrisch gereedschap, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische fietsen/scoote |
| Gewicht: | Ongeveer 60g |
Sneeuw- en skilaarzen gebruiken een oplaadbare Li-polymerbatterij 703450P 1S2P 3.7V 2900mAH Lithium Ion Battery Pack
| Batterijgrootte: | 703450P 1S2P 3.7V 2900mAH |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
Op maat gemaakte lithium-ionbatterijen 14.68V 6.4Ah 18650 4S2P oplaadbare lithium-ionbatterij voor elektrisch speelgoed
| Producten: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100 duizend. |
OEM Custom 7.2V oplaadbare Lithium Ion 2600mAh 18650 Batterijcel 2S Li-ion batterijpakket
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, consumentenelektronica, SUBMARINES, elektrische voertuigen, e |
| Gewicht: | 100 g |
OEM aanpasbare Li-Ion batterijpakket 18650 3S1P 3S2P 3S4P 3S7P 11.1V 4800mAh Lithiumbatterijen voor volledige toepassingen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 14 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 1000 cycli |

