Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 349 producten.
Lang levensduur Lithium-ion batterijpakket High Energy Density Draagbaar voor camera
| Nominale spanning: | 3.7V |
|---|---|
| Nominale capaciteit: | 700mAh |
| Minimumcapaciteit: | 679 mAh |
OEM Hoge capaciteit BAKTH-18650CP-1S2P-3J 3.6V 6400mAh Fabrieksprijs Lithium Ion Battery Pack
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrisch gereedschap, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische fietsen/scoote |
| Gewicht: | Ongeveer 100g |
Consumentenelektronica Gebruik BAKTH-18650MH1-1S3P-2M 3.7V 9300mAh Oplaadbare Lithium Ion Batterij Pack
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 3 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Hoog ontladingspercentage Lithium-ion batterijpakket 18650CP34E-3S-3M 10.8V 3350mAh Li-ion batterij voor huishoudelijke toepassingen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 3 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Oem 3S2P 4S2P 2P3S 5S2P 8S2P 12S2P 18650 10S2P 36V 4400Mah Lithium Ion Battery Pack
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| Oplaadmodus: | CC/CV |
| Ontladingstemperatuur: | -20 ~ 60°C |
24V 100Ah Lithium Ion Battery Pack 2560Wh Met waterdichte hoes
| Batterijceltype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning: | 25.6v |
| Capaciteit: | 100Ah |
7.2V Lithium Ion Battery Pack 2250mAh Oplaadbaar 2S1P BAKTH-18650CA-2S-3J
| Celmodel: | N18650CA |
|---|---|
| andere elektrische apparaten: | Li-ion18650 7,2V 2,25Ah 3C |
| Lastenmodel: | CC/CV |
18650 Li-ionbatterij 3.6V 5200mah Oplaadbare lithium-ionbatterij voor LED-licht
| Normale spanning: | 3.6V |
|---|---|
| Temperatuurbereik ontladen: | -20°C tot 60°C |
| Beschuldigd: | Ja |
18650CP 14.4V Lithium Ion Battery Pack 26.8Ah Voor verschillende industriële toepassingen
| Spanning: | 14.4V |
|---|---|
| Monsters: | Er zijn monsters beschikbaar voor je test. |
| Ontladingstemperatuur: | -20~60°C |
18650 1S2P Lithium Ion Battery Pack 6700mAh OEM Voor elektrisch gereedschap
| Modelnummer: | BAKTH-18650CP-1S2P-2H |
|---|---|
| interne weerstand: | ≤180mΩ |
| Laadtemperatuur: | 0°C tot 45°C |

