Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 332 producten.
3.6V E Bike Battery Pack OEM BAKTH 18650CQ 1S2P 5100mAh Lithium Ion Battery Pack
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, digitale pr |
| Gewicht: | 100 g |
BAK-NCM18490-2S1P Lithium Ion Battery Pack 7.2V 1400mAh Voor elektronische toepassing
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 100g |
| Type: | Li-ionen |
Hot Sale Custom oplaadbare 18650 2S1P 7.2V 3350mAH Lithium Ion Battery Pack voor elektrische gereedschappen
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische voertuigen |
| Gewicht: | Ongeveer 100g |
Groothandel Batterij Wrap 18650 21,6 Volt 2150mAh Oplaadbaar Lithium-ion Batterijpakket
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
| Gewicht: | 600 g |
BAKTH-21700-2S-3 7,2V 4800mAh Lithium-ion batterijpakket Oplaadbare lithium-ion batterijpakketten voor elektrische apparaten
| Batterijgrootte: | 21700 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, schepen, el |
| Gewicht: | Ongeveer 100g |
Op maat gemaakte LiFePO4 Golfkartenbatterijen 48V 160Ah Lithium Ion Battery Packs met BMS 315A
| Lithium-ionceltype: | LiFePO4 (LFP) |
|---|---|
| Nominale spanning: | 51.2V |
| Nominale capaciteit: | 160AH |
Fabrieksprijs OEM Hoogwaardige BAKTH-14500-1S1P 3.6V 850mah Lithium Ion Battery Pack Oplaadbare batterij Pack
| Batterijgrootte: | 14500 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, elektrische |
| Gewicht: | Ongeveer 30g |
Milieuvriendelijk 18650 12V 24V 36V 48V 10Ah Lithium Ion Battery Pack voor elektrische e-bikes
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 10 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 3000 Cycli |
BAKTH Batterijpakket 18650 Droog 5.0AH Oplaadbare 3s Lithium Ion Batterijpakket 10.8V
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | 75*55*38 mm |
| Maximale laadspanning: | 12.6v |
Oplaadbare 103450AR 3.7V 1800mAh Lithium Ion Battery Pack voor consumentenelektronica
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 1 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |

