Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 332 producten.
423048A 7.4v 650mah Lithium-ion batterij voor fietslamp
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, boten, golf |
|---|---|
| Gewicht: | 70g, ongeveer 70g. |
| grootte: | 4.5*30.5*48.5 ((mm) |
Hoge capaciteit oplaadbare lithium-ion batterij 18650CP 2S1P 7.2V 3350mAh
| Verpakking Details: | 75 PCS/CTN |
|---|---|
| Levertijd: | 4-5 weken afhankelijk van de bestelhoeveelheid |
| Betalingscondities: | T/T |
LiFePO4 50Ah Lithium Ion Batterijpakket 24V Grotere Capaciteit Voor Energieopslagsysteem
| 24V50AH LFP SPECIFICATIES Batterijceltype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Spanning: | 25.6v |
| Capaciteit: | 50 Ah |
Consumentenelektronica Gebruik 18650 3S 10.8V 3000mAh Oplaadbaar Lithium-ion Batterijpakket voor Elektrische Scooter
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 3 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
18650 14,4 V 2600 mAh Lithium Ion Battery Pack Robot stofzuiger Batterij vervanging voor stofzuiger
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, consumentenelektronica, elektrische voertuigen, huishoudelijke apparaten |
| Gewicht: | 200 g |
BAKTH-1003 Batterijen 60V 30V 24v 15ah 20Ah 50Ah 18650 48V Lithium Ion Battery Pack voor scooter
| Toepassing: | Speelgoed, Machtshulpmiddelen, Huistoestellen, de Elektronika Van de consument, BOTEN, Golfkarren, O |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 42 V |
| Lossing Afgesneden Voltage: | 27.5V |
18650 3S4P 14.8v 8800mAh 100% Hoge kwaliteit Op maat gemaakt 18650 Li-ion Lithium Ion Batterij Pack
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Huishoudelijke apparatuur, golfkarretjes, elektrische fietsen/scooters, elektrische voertuigen, elek |
| Gewicht: | Ongeveer 600g |
Oplaadbare Elektrische Speelgoed Batterijen BAKTH-18650CH-4S1P 14.8V 2600mAh Lithium-ion Batterijpack voor Zonne-straatverlichting
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 4 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Groothandel Oplaadbare 103450AR 3.7V 1800mAh 6.66Wh Lithium Ion Battery Pack voor thuisgebruik
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 1 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |

