Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 333 producten.
Aanpasbaar Duurzaam 102328 3.7 V 700mAh Oplaadbaar Lithium-ion Batterijpakket voor IoT-gadgets
| Type: | Li-ionbatterij |
|---|---|
| Modelnr.: | BAKTH-102328-1S-2 |
| Nominale spanning: | 3.7V |
Groothandel BAKTH-32700-4S2P 12.8V 12Ah LiFePO4 batterij Lithium-ion batterijpakket voor elektrische fietsen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 8 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat, LiFePO4 batterijpakket |
| Levenscyclus: | 2000 cycli 2000 cycli |
Aangepaste 18650 Lithium Batterij 10S4P 36V 10Ah Oplaadbare Li-Ion Batterij Pack voor Booster Auto
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 40 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
523450 3.7v 1100mah 1s1p Oplaadbare draagbare slimme Li-ion batterij
| Batterijtype: | Lithium-ion |
|---|---|
| Type: | Li-ionen |
| grootte: | 70*19,5 mm |
Op maat gemaakte golfkarretjes met Li-ion batterij High Power BAKTH-18650-5S5P-3DC 18V 13Ah oplaadbare lithiumbatterij
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 25 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Fishlight Gebruik BAKTH-14500-1S-3W 3.7V 800mAh oplaadbare lithium-ionbatterijen met lood uitlijn
| Batterijgrootte: | 14500 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Lithium-ionbatterijen 25,9 V 350 mAh 10440 7S1P voor elektrisch apparaat
| Batterijgrootte: | 10440, ongeveer 30*35*55(mm) |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, Huistoestellen, de Elektronika Van de consument |
| Gewicht: | 115g, 115g |
Oplaadbare Li-ion 4763134P 20Ah 3.7V Lithium-ion batterij
| Batterijgrootte: | 4763134 |
|---|---|
| Toepassing: | Home Appliances, BOATS, Golf Carts, SUBMARINES, Electric Bicycles/Scooters, electric vehicles, Elect |
| Sleutelwoorden: | LiFePo4-batterij |
103450AR2-1S-3M Li-ion 3,7V 1800mAh prismatische lithium-ion batterij voor consumentenelektronica
| Batterijgrootte: | 103450AR2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
OEM Fabrieksvoorziening 18650 Batterij 3.6 Volt Lithium Ion Batterij 2600mAh Oplaadbare Lithium Ion Batterijen
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrisch gereedschap, consumentenelektronica, elektrische voertuigen |
| Gewicht: | Ongeveer 50g |

