Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 332 producten.
18650 7S4P 25.2V 10.4ah Geschikt voor verlichting van armaturen Oplaadbare Li-ion 18650 Li-ion batterij
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, golfkarretjes, elektrische fietsen/scooters, elektrische voertuigen, elekt |
| Gewicht: | 1.5 kg |
Kleine capaciteit oplaadbare 423048A2 3.7V 650mAh Vierkant Li-Ion batterij voor digitaal product
| Batterijgrootte: | 423048A2 3,7V 650 MAH |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Oplaadbare 3.7v 2600mah BAKTH-763448A-1S2P-2M Li-ion batterij voor sneeuw / ski laarzen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
21.6V 5.2Ah Lithium Ion 6S2P 18650 Batterijpakket Oplaadbare Lithium Ion Batterij
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, elektrische fietsen/scooters, elektrische rolstoel |
|---|---|
| grootte: | 115*73*39 mm |
| Lossing Afgesneden Voltage: | 16.5V |
10,8V 3000mAh 18650 3S1P Lithium-accupack cilindrische lithium-ionbatterijen
| Levertijd: | 5~6 weken, afhankelijk van de bestelhoeveelheid |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T |
| Levering vermogen: | 100k/maand |
3.7V 1800mAh Li-ion batterij voor elektronica
| Verpakking Details: | 1 stuk/individu; 150 stuks/doos |
|---|---|
| Levertijd: | 35 ~ 45 dagen |
| Payment Terms: | T/T,Western Union,MoneyGram |
Li-ion batterij 18650 4S2P standaard batterijpack lithium-ion batterij voor medische apparaten
| Packaging Details: | Paper Box |
|---|---|
| Delivery Time: | 2weeks |
| Payment Terms: | T/T |
Op maat gemaakte 25,2V 6700mah 18650 Batterijpakket Opbergbatterij voor elektrische fiets Lithium-ionbatterijen
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, BOOTS, elektrische voertuigen, elektrische rolstoelen, elektrische energie |
| Gewicht: | Ongeveer 700 g. |
14500 Oplaadbare Li-ion-batterijen Oplaadbare batterijen 14500 800mah Lithium-ion-batterijen
| Batterijgrootte: | 14500 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrisch gereedschap, consumentenelektronica, golfkarretjes, elektrische fietsen/scoote |
| Gewicht: | Ongeveer 50g |

