Alle producten
-
Pak van de lithium het ionenbatterij
-
Li-polymeer batterijpakket
-
LiFePO4-batterijpakket
-
Batterij met een diepe cyclus
-
BMS PCB PCM
-
Persoonlijke batterijpakket
-
e het pak van de fietsbatterij
-
UPS-lithiumbatterijen
-
Nickelmetaalhydride batterijpakket
-
Oplaadbare Li-ionbatterij
-
Lader van de lithium de ionenbatterij
-
KallistaIk heb nog nooit zo'n uitstekende klantenservice met een buitenlandse leverancier ervaren.Dit bedrijf is ver gegaan om aan de behoeften van hun klanten te voldoen.Hun reactietijd met al mijn zorgen werd onmiddellijk 100% binnen 1-24 uur en de verzendtijd was EXCELLENT!
zoekwoorden [ lithium ion battery pack ] bij elkaar passen 331 producten.
Op maat gemaakte lithium-ionbatterij 763448A 1s2p 3.7V 2600mAh Li-ionbatterijen voor sneeuw- en skilaarzen
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 2 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
18650CH-3S-3M 10.8V 2600mAh Lithium Ion Battery High Discharge Rate Li-Ion Battery Pack voor consumentenelektronica
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 3 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 500 cycli |
Warm verkrijgbaar op maat gemaakte lithiumbatterijen BAKTH-103450A-2P-2M 3600mAh Hoge energie voor skilaarzen Lithium-ionbatterijen
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, golfkarretjes, elektrische fietsen/scooters, elektrische stroomsystemen, z |
|---|---|
| Gewicht: | Ongeveer 50g |
| Type: | Life4po Batterij |
Li-ion 3.7v 103450 Li-ionbatterij Prismatische batterij Lithium-ionbatterij
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | 1.3*34.5*50.5(mm) |
| Maximale laadspanning: | 4.2V |
21.6V 25.2V 6S2P Lithium 18650 Li-ion batterijpakket
| Lossing Afgesneden Voltage: | 16.5V |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 25.2V |
| Garantie: | 12 maanden |
21.6V oplaadbare lithium-ion batterijen 4800mAh 18650 Li-ion batterijen
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | ongeveer 56*38*70 (mm) |
| Maximale laadspanning: | 25.2V |
Aangepaste Deep Cycle 18650 10S4P 36V 10Ah Lithium-ion batterij voor draagbare energiecentrale
| Maximale belastinghoeveelheid (cellen): | 40 |
|---|---|
| Batterijtype: | Vaste staat |
| Levenscyclus: | 300 cycli |
18650 4S1P 14.8v 2600mAh 100% Hoge kwaliteit Op maat gemaakte 18650 Li-ion batterij voor robot vacuüm
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Huishoudelijke apparaten, Consumentenelektronica, BOTEN, Golfkarren, Elektrische fietsen/scooters, E |
| Gewicht: | 280 g |
Gepersonaliseerde NCM Li-Ion Battery 18650 2S2P 4S2P 3S2P 5S2P Li-Ion Battery Pack
| Batterijgrootte: | 18650 |
|---|---|
| Toepassing: | Speelgoed, elektrische gereedschappen, huishoudelijke apparaten, consumentenelektronica, bootjes, go |
| Gewicht: | 300 gram, ongeveer 300 gram. |
Elektrische skateboard batterijpakket oplaadbaar 25.2V 10.4ah Flat Li-ion batterijpakket 18650
| Type: | Li-ionen |
|---|---|
| grootte: | 158*82*72 mm |
| Maximale laadspanning: | 29.4V |

